تبلیغات
ریاضیات نقی زاده - چرا تلگرام نه؟

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 4 مرداد 1395
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار "  کمال هادیانفر " به همراه تنی چند از معاونان و مدیران ، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و در راستای پاسخگویی به نظرات،انتقادات، دیدگاه‌ها و مشكلات مردمی صبح امروز چهارم مردادماه از ساعت 9الی 12 در دفتر نظارت همگانی (197) حضور یافت. 
در این راستا، سردار "هادیانفر " به شكایات و مشكلات مطروحه تعدادی از شهروندان در فضای سایبر با موضوعات هتك حیثیت در تلگرام ، توهین به مقدسات و ترویج بی بند و باری رسیدگی و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد. 
گفتنی است برخی به منظور اعلام  همكاری به صورت "همیار در پلیس فتا ناجا نیز  در  دفتر نظارت همگانی (197) حضور داشتند. 
رئیس پلیس سایبری كشور در حاشیه جلسه در مصاحبه با خبرنگار ما  در خصوص بیش ترین مشكلات مطرح شده شهروندان طی این دیدار مردمی ، گفت : مردم ابراز نگرانی بسیاری از نحوه استفاده و ظهور پیام رسان تلگرام عنوان كردند. 
وی ضمن توصیه به شهروندان در خصوص استفاده نكردن از شبكه اجتماعی تلگرام گفت: سرورهای این پیام رسان در داخل كشور نیست و غالبا اطلاعات بارگذاری شده در این سرور توسط بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می گیرد؛در واقع ادمین اصلی تلگرام اراده جدی در برخورد با پدیده جرم در حوزه های اجتماعی ، فرهنگی و اخلاقی ندارد. 


طبقه بندی: مذهبی و اخلاقی، 
ارسال توسط حسن نقی زاده
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سئوالات امتحان ریاضی پایان ترم چگونه طرح شود؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ