طبق مطالعات جدید شما می توانید ویژگی های شخصیتی افراد را با مقایسه طول انگشتان دست، بشناسید.
از روی انگشتان دست شخصیت افراد را بشناسیدبه گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در علم روز دنیا محققان و روانشناسان بین ویژگی هاى جسمى  مانند اثر انگشت، چین و چروك صورت، شكل انگشتان دست و شخصیت افراد ارتباط هاى زیادى پیدا كردند.

محققان با مطالعه بر روى افراد مختلف  از روى شكل انگشت و شخصیت افراد ارتباط پیدا کرده اند، اگر شكل انگشتان شما به یكى از سه صورت زیر است شخصیت شما اینگونه است.

نوع A

اگر شكل انگشت شما مانند تصویر A است، شما فردی احساسی، كمى مرموز و مغرور هستید و از  ریاکاری و دروغ نفرت دارید.

شما این توانایی را دارید كه كارهاى سخت تر از توانایى خود را انجام دهید و از كمك كردن به دیگران لذت می برید و وقتی تصمیم می گیرید كارى را انجام دهید تا این كار را به سرانجام نرسانید تسلیم نمى شوید.

شما اغلب در ملاقات با افراد جدید سرد برخورد می كنید اما بین نزدیكان و دوستان خود فردى دوست داشتنی هستید.

نوع B
اگر شكل انگشت شما مانند تصویر B است، شما فردى وفادار، حساس و داراى استقلال بوده و اهل ریسک و خلاقیت هستید و در همه حال حتى سختى ها طورى وانمود مى کنید كه همه چیز خوب است.

شما قلبى نرم  و مهربان و حساس دارید و با افرادى كه شما را دوست داشته باشد و قدرتان را بداند معاشرت مى كنید.

نوع C
اگر شكل انگشت شما مانند تصویر C است، شما فردى كنجكاو و بزرگ منش هستید و همیشه می دانید كه از زندگی چه می خواهید و چه كارهایى را نباید انجام دهید.

شما در زمره افرادى هستید كه به راحتی و به كوچكترین بهانه كنترل خود را از دست داده و به اصطلاح از كوره در می روید اما هیچ گاه از دیگران کینه به دل نمی گیرید.

احترام به دیگران سر لوحه كار و اعتقادات شما است و همیشه به دلیل شخصیت بزرگوارانه تان برای عذرخواهی پیش قدم مى شوید.

اغلب شما احساسات خود را نشان نمی دهید و دوست ندارید تظاهر كنید و از افراد متظاهر خوشتان نمى آید، همچنین قلبى مهربان دارید و بین مردم مورد اعتماد هستید و دیگران بر شما تکیه می کنند.

منبع:myhealthylifeguide.net


طبقه بندی: مقاله علمی و آموزشی، 
ارسال توسط حسن نقی زاده
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سئوالات امتحان ریاضی پایان ترم چگونه طرح شود؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ